reklama

Bude Google nabízet streamování her a aplikací do zařízení?

Bude Google nabízet streamování her a aplikací do zařízení?
2015-06-19T07:08:52+01:00
• 19. 6. 2015

Není neobvyklé, když větší společnost koupí menší, aby byla doplněna nějaká funkcionalita, nebo aby byl ušetřen čas potřebný k vývoji podobných možností. Ve většině případů dojde k běžnému uveřejnění podobného kroku. Právě minulý rok odkoupil Google společnost Agawi, ale až v tomto týdnu, kdy se objevily spekulace, Google přímo potvrdil samotný nákup.

Bohužel zástupce Googlu odmítl cokoliv jiného komentovat, tudíž neznáme důvody nákupu ani cenu, kterou musel vyplatit. Agawi se původně zabývala možností streamování her a aplikace pro Android a iOS. Díky tomu uživatel nebyl nucen cokoliv instalovat do svého zařízení. Navíc další výhody se skrývají v rychlejší aktualizaci. Stačilo jen nasadit novou verzi aplikace či hry na servery a vše se projevilo okamžitě u všech uživatelů.

agawi-appglimpse

Mohli bychom si myslet, že Google chce nastolit nový trend v mobilním průmyslu, ale zřejmě se tak nestane. Technologii společnosti Agawi zřejmě využije na funkcionalitu, o které se již dříve mluvilo. Pravděpodobně se tedy dočkáme možnosti vyzkoušení aplikace před tím, než si ji koupíme a nainstalujeme. Jednoduše si ji necháme streamovat do zařízení, a pokud se nám zalíbí, provedeme další potřebné kroky.

Zdroje: techcrunch.com, androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim