reklama

Acer představil 3 nové chytré náramky

Acer představil 3 nové chytré náramky
2015-06-03T06:30:36+01:00
• 3. 6. 2015
1

Acer na Computexu v Taiwanu představil 3 nové chytré náramky, a to Leap Active, Leap Fit a Leap Curve. Všechna tři zařízení na první pohled vypadají totožně, ale každé z nich je přizpůsobeno jinému typu uživatele.

Leap Active je základní model z této řady. Jako chytré náramky od jiných firem nabízí především notifikace, jako jsou příchozí hovory, zprávy, události v kalendáři a další. Také můžete u nich vyměňovat pásky různých barev a variací. Barvy vyměnitelných pásku jsou opravdu pestré a zářivé, jelikož Acer tuto řadu především navrhoval pro mladé lidi. Dále také můžete skrze ně ovládat veškerá média na svém zařízení. A v neposlední řadě jsou vybaveny krokoměrem a čidly pro měření kvality spánku.

Liquid+Leap+Active_family+shot

Druhý model z řady Leap je zařízení Leap Fit, tato variace je především mířena na vrstvu sportovněji založených uživatelů, a proto disponuje všemi základními funkcemi předešlého modelu Leap Active, ale je zde brán větší důraz na měření tělesných aktivit, jako jsou senzory pro měření tlaku a stresu. Také jsou konstruovány tak, aby vydržely horší podmínky, jako je například voda. Podstatným odlišením od Leap Active je zpracování pásků, jsou totiž vyrobena ze zlata, stříbra nebo černé metalízy. 

liquidleaplead-480x329

Posledním představeným modelem je náramek Leap Curve. Ten by měl být nejhonosnější a je směřován na zákazníky, kteří kladou větší důraz na zpracování. V podstatě se jedná o designově vylepšený Model Leap Fit, který je narozdíl od předešlých dvou modelů osazen 1,4 zahnutým palcovým displayem, který by měl krásně sednout na ruku. Kolem tohoto displeje je kovový rámeček určený pro podržení celého zpracování a pásky jsou podle společnosti Acer z prémiových materiálů, které dále nespecifikují.

acer-liquid-leap-curve-600x300

Na informace o ceně či dostupnosti a podrobnější hardwarové a softwarové specifikace si zatím musíme počkat.

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Ladislav Jančík

3. 6. 2015, 9:16

Dobrý den,
opravdu jsou pásky u Acer Leap Fit vyrobeny ze zlata a stříbra? Jaká asi potom bude jejich cena?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim