reklama

Postavte turistickou destinaci ve hře Fish Pond Park

Postavte turistickou destinaci ve hře Fish Pond Park
2015-05-14T09:39:58+02:00
• 13. 5. 2015

Pro Android nalezneme spoustu her zaměřujících se na budování města. Tato strategie je také o budování, ale jedná se o žánr budování turistické destinace.

unnamed (4)_result

Vaším úkolem je vybudovat turistickou destinaci, kam budou návštěvníci jezdit za relaxací a budou si užívat nejrůznějších sportů včetně rybaření. Na začátku hry nebude mít vaše destinace žádnou popularitu a nebudete mít lehké se proslavit. Po čase hraní se však všechno změní a budete informováni o autobusech plných turistů, kteří za vámi přijeli. Ve vašem relaxačním městečku nesmí chybět spousta atrakcí apod.

unnamed (5)_result unnamed (3)_result

unnamed (2)_result unnamed (1)_result unnamed_result

Taktéž je velmi důležité vytvářet hospůdky a rybníky, kde můžou vaši turisté rybařit. Během rybaření vidíte pod hladinu vody, zde můžete určovat, jaká ryba bude vylovena. Samozřejmostí je i nutnost hotelů na úrovni. Ve statistikách vidíte, kolik let již od založení uběhlo, navíc musíte sledovat své finance, protože se může stát, že se dostanete do mínusových částek a vaše destinace zanikne.

logo-app Fish Pond Park Kairosoft Co.,Ltd 76,94 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim