reklama

Nový iPhone 6s má nabídnout více megapixelů, více RAM a novou barvu

Nový iPhone 6s má nabídnout více megapixelů, více RAM a novou barvu
2015-05-14T08:30:01+01:00
• 14. 5. 2015

Nová generace iPhonů je očekávána sice až na podzim, již nyní se však na internet dostávají první náznaky toho, co novinky nabídnou. Apple iPhone 6s má přijít opět ve dvou velikostech jako poslední generace, čtyřpalcový model prý očekávat nemáme. Známý analytik Kuo, který mívá velmi dobré informace, dále zmiňuje funkce jako Force Touch, vylepšený fotoaparát, výkonnější procesor, více paměti RAM a také novou barevnou variantu.

iphone-6s-shoplemonde-01 iphone-6s-shoplemonde-02

První novinkou má být Force Touch, který jsme již mohli vidět u Apple Watch. Jedná se o technologii, díky které displej rozpozná sílu stlačení. iPhone 6s má také konečně přijít s více megapixely u fotoaparátu, a to konkrétně s 12 MPx. Samozřejmostí je pak nová generace procesoru Apple A9. Potěšující zprávou je navýšení paměti RAM na 2 GB a využití technologie LPDDR4. Inovace se má dočkat i senzor TouchID, který má být opět o něco přesnější.

iPhone 6s má opět přijít ve dvou velikostech – 4,7 a 5,5 palce. Druhá větší velikost jablečného telefonu má navíc dostat krycí sklo ze safíru. Oba modely přidají k současné barevné paletě ještě druhý odstín zlaté, a to konkrétně růžové zlaté. Nakonec získáváme informace, že výroba má začít ke konci srpna. To by sedělo na představení v září.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim