reklama

Brázděte pražské metro jako strojvedoucí

Brázděte pražské metro jako strojvedoucí
2015-05-21T09:30:06+02:00
• 21. 5. 2015
1

Jestliže jste si někdy zasteskli, jaké to je být strojvedoucím pražského metra, nyní si to můžete vyzkoušet v zajímavé hře.

unnamed (2)_result

Pražské metro je simulátor, který vám umožní řídit metro přesně podle vás. Ve hře nalezneme trasu A, přičemž B a C bohužel chybí. Na trase A jsou zpracovány všechny stanice tak, aby připomínaly ty reálné. Velmi hezky jsou zpracována i nástupiště. Co mě na hře naopak štve, je absence jakýchkoliv cestujících, určitě by hře prospěly i nehybné postavy ve stanicích. Během hraní uslyšíte totožné hlášení o příštích stanicích apod. Hra rozhodně nepatří k těm, u kterých budete trávit dlouhé večery, ale na nějakou chvíli zabaví. Navíc si hraní můžete zpestřit různými šílenostmi tím, že si řeknete, jak moc vás naštvali lidé na stanici Muzeum, a tak stanici projedete plnou rychlostí bez zastavení.

unnamed_result unnamed (1)_result

Simulátor metra je dostupný pro operační systém Android a je ke stažení zdarma.

logo-app Subway Simulator Prague Metro wapp.cz Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Honza Gál

21. 5. 2015, 19:04

Škoda, že se nejedná o verzi pro google cardboard.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim