reklama

HTC chystá přírůstek mezi tablety

HTC chystá přírůstek mezi tablety
2015-05-24T11:50:50+02:00
• 24. 5. 2015

O další pokus nastartovat produkci tabletů se pokusí společnost HTC. Tchajwanský výrobce dodnes nesklidil mnoho úspěchu v tomto segmentu, pokud vynecháme největší skalp, kdy pro Google vyrobil referenční Nexus 9. Posledním experimentem byl tablet Flyer z roku 2011. Ten přinesl zdařilé zpracování, kompaktní rozměry nebo stylus ukrytý v těle. Nicméně u uživatelů patrně nepochodil díky vysoké prodejní ceně. Chystaná novinka nevyjde draze a má zapadnout do základní třídy.

htc-logo-1

Zveřejněný výpis z indické online databáze Zauba počítá se 7palcovým displejem, pod nímž poběží čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz. Operační paměť RAM dostane velikost 1 GB a interní úložiště poskytne prostor o velikosti 16 GB. Specifikace jsou typické pro cenově dostupné tablety, což podtrhuje očekávaná prodejní cena okolo 9 565 rupií (tj. zhruba 3 753 Kč bez daně).

Jedinou zvláštností bude podpora dual-SIM, která se zřejmě postará minimálně o datové přenosy nebo i telefonní funkce. Zařízení s kódovým označením H7 může dorazit v nejbližších měsících. Tomu přihrává skutečnost, že získal již několik potřebných certifikací. Zda cesta nasměrovaná přes nízkou cenu konečně dovede HTC k úspěchu je zatím velkou neznámou. Jasnější představu dá až výsledný produkt doplněný do sbírky za Jetstream, Evo View, Flyer a Nexus 9.

HTC H7

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim