reklama

Galaxy S6 a Edge – první problémy uživatelů

Galaxy S6 a Edge – první problémy uživatelů
2015-05-15T11:10:00+02:00
• 15. 5. 2015
1

Nová vlajková loď Samsungu, S6 a zaoblená verze S6 Edge, je na trhu teprve krátce a již se začínají objevovat první problémy. Přesněji se jedná o originální “flippovací” kryt, který by měl chránit displej telefonu. Zatím se zdá, že jeho funkce působí opačně.

nexus2cee_41750tSSLL_thumb

Samsung, jako vždy s novým high-end telefonem, začal prodávat originální příslušenství, jako jsou kryty, sluchátka a různé fólie. Problém však vzniká s takzvaným “S-view” pouzdrem. Při jeho ceně, kolem 1200 korun, by se dalo očekávat, že své funkce splní. Nebavíme se o funkci zobrazování hodin skrze kryt, ale o ochraně displeje. Na fóru XDA Developers se totiž začaly objevovat fotografie telefonů, na nichž je vidět poškrábaný displej a podle uživatelů to způsobilo právě toto příslušenství.

ap_resize

Stěžujících uživatelů je stále více a na fotografiích je vidět rozsah poškození, který je v některých případech nadměrný. Jedná se spíše o nevzhledné tečky, v některých případech mají průměr přibližně 1 mm.nexus2cee_6pqdrm_thumb

Vše zhoršuje fakt, že řada S6 je osazena sklem Gorilla Glass 4. To slibuje větší výdrž a odolnost proti poškrábání než předchozí verze. Tato situace vrhá stín na obě firmy, sice se nejedná o závažné poškození omezující funkčnost displeje, ale škrábance na nové vlajkové lodi nevypadají hezky. Samsung z jeho oficiálního obchodu “S-view” kryty stáhl, stále se však dají objednat u jiných e-shopů například na Amazonu.nexus2cee_IMG_2031_thumb1
ap_resize (1)

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Roman Pöschl

Vysokoškolák obor IT, nadšenec nových technologií a nejen mobilních, začínající audiofil... Kontakt viz FB.

Komentáře

Václav Hellebrand

16. 5. 2015, 6:30

Snad by jste nečekali od mobilu za 20 000,- zázraky. Až bude telefon od Samsungu stát 30 000,-,tak se mu tyto ” banality” snad vyhnou.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim