reklama

CyanogenMod připravuje SDK, aby vývojáři mohli vytvářet lepší aplikace

CyanogenMod připravuje SDK, aby vývojáři mohli vytvářet lepší aplikace
2015-05-02T08:10:58+02:00
• 2. 5. 2015

Pro Android jako takový je již od začátku dostupné SDK pro vývojáře. Nyní se pro vývojáře připravuje nové SDK, avšak už ne z dílny Googlu, nýbrž od společnosti Cyanogen. Nové SDK bude určeno i pro jednu z nejoblíbenějších Android ROM, tou je samozřejmě CyanogenMod. Což pro vývojáře znamená jediné, větší možnost, jak přizpůsobit vlastní aplikace.

nexus2cee_cyanogen_logo_hero

Cyanogen Platform SDK by nakonec mohlo podporovat funkce jako vypnutí obrazovku gesty nebo proxy a samozřejmě mnoho dalších. Aktuálně není mnoho spolehlivých informací, které by naznačovaly, co vše bude přidáno do API jako první. Avšak tu máme náznak, že mezi první část API se dostane například rychlé dlaždicové nastavení.

Mezi možné využití patří třeba statistiky v rychlém nastavení, které budou moci zobrazovat více informací než doposud. Už nyní se můžete také přidat do Google+ komunity, kde zatím nic není, nebo sledovat pokrok tohoto open source projektu na GitHub či na stránkách CyanogenMod code review.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim