reklama

Poslední update klávesnice SwiftKey přináší několik změn

Poslední update klávesnice SwiftKey přináší několik změn
2015-04-26T15:50:53+02:00
• 26. 4. 2015

Jedna z nejoblíbenějších klávesnic dostane novou aktualizaci. Mluvíme tu o SwiftKey, jejíž nová verze přinese spousty nových věcí. Již teď máme informaci, že tato klávesnice získává funkci Dashlane, která automaticky vyplňuje hesla, a to není vše. Tým SwiftKey nám poodhalil několik dalších novinek, které se objeví v nejnovější aktualizaci. Jako nejzajímavější se jeví nové nastavení a nabídka obsahu, jenž nese název “SwiftKey Hub“.

Slide-out-BLOG-1-2-1024x569

Hub se nachází na snadně přístupném místě a je rozdělen na 3 části, kterými jsou přizpůsobení, obchod a nastavení. Nabídka přizpůsobení nabízí SwiftKey Cloud, SwiftKey Support a možnost sdílení na sociálních sítích. Obchod samozřejmě nabízí spoustu nových barevných kombinací. A nastavení zpřístupní nečekaně nastavení klávesnice. Aktualizace také přináší nové rozvržení hindských, tamilských, gujarati a marathi jazyků. To umožní lepší a rychlejší psaní, pokud tyto jazyky využíváte.

Zdroje: androidauthority.com, swiftkey.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Samuel Beniak

Zajímám se o moderní technologie a kromě toho se také zabývám fotbalem, který hraji od šesti let. Vlastním ''jablečný'' telefon, ale dříve jsem zkoušel také Windows Phone a Android.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat