reklama

Nejnovější sestavení mobilních Windows 10 přináší změny na úvodní obrazovce

Nejnovější sestavení mobilních Windows 10 přináší změny na úvodní obrazovce
2015-04-28T14:05:47+01:00
• 28. 4. 2015

Na internet prostřednictvím polského serveru windowsmania.pl unikl snímek úvodní obrazovky z nejnovějšího sestavení Windows 10 pro telefony, který nese číslo 10070. Nejvýraznější změnou jsou 4 sloupce dlaždic, které mají mezi sebou jen minimum prostoru a vyplňují téměř celý displej.

Snímek pochází z telefonu Samsung ATIV S, který má úhlopříčku 4,8″ s rozlišením 720 pixelů. Dlaždice jsou vedle sebe opravdu velice natěsno namačkané a využita je většina prostoru úvodní obrazovky. Vzhledem k faktu, že většina celého systému je stále ve vývoji, se může jednat pouze o problém se škálováním obrazu. Na druhou stranu se i přes možnou chybu v systému na displej všechno perfektně vejde.

bfc_win10-new-main

Vlevo nové sestavení 10070, vpravo starší 10052

Na displeji o velikosti jako u modelu ATIV S musejí být nejmenší dlaždice opravdu velice špatně ovladatelné, dlaždice v tomto uspořádání ale přinášejí možné lepší využití pro nové, extra velké dlaždice, které jsou velké jako současné 4 klasické spojené do jedné. Zda se toto uspořádání dlaždic objeví v dalším sestavení, se snad brzy dozvíme.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim