reklama

Zkrášlujeme Android #2 – změna fontu písma

Zkrášlujeme Android #2 – změna fontu písma
2015-04-14T13:30:40+01:00
• 14. 4. 2015
2

Často dochází k upravování úplných detailů, jsou jimi i styly písma v zařízení. Máme pro vás tip na aplikaci, jež vám se změnami pomůže.

fonteeer

Fonter Pro přináší každému uživateli jedinečnou možnost, jak jednoduše bez rizik změnit styl písma v zařízení. Fonter nabízí několik stovek stylů, jež jsou k užití zdarma bez licence. Po otevření aplikace vám bude okamžitě jasné, co máte dělat. Přehledné rozdělení fontů dle vašeho jazyka v zařízení vám pomůže s výběrem a hlavně kompatibilitou, protože ne všechny znaky (háčky, čárky, apod.) obsahuje.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Velmi zajímavou funkcí je možnost nastavení stylu písma pro danou aplikaci zvláště. Pokud chcete, aby vaše aplikace měly různá písma, pro Fonter to není vůbec žádný problém a při nastavování na seznamu aplikací si můžete navolit styl tlačítkem choose font, taktéž můžete aplikaci ihned spustit a podívat se, jak bude vše vypadat.

unnamed (3)_result unnamed_result

Autoři aplikace mysleli i na to, když v aplikaci nenajdete svůj oblíbený font. Možnost přidávání vlastních fontů je jednou z nejlepších funkcí celé aplikace. Pro změnu fontů je u některých typů zařízení nutný ROOT, taktéž se můžete setkat s nekompatibilitou. Aplikace stojí v obchodě Google Play  111 Kč, ale dobrou zprávou je, že si můžete vyzkoušet verzi zdarma.

logo-app Fonter Pro - Best Font manager goodev 111,25 Kč ANDROID   logo-app Fonter - Font Manager ★ROOT★ goodev Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Petr Adamíra

15. 4. 2015, 7:11

Myslím, že tohle je lepší :

iFont

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kapp.ifont

Shared with Folder Organizer

Vytváří apk z fontů ttf. Je možnost vybrat různé verze včetně pro cyanogenmod. Font si můžete nejdříve prohlédnout, jestli podporuje všechny znaky včetně ikonek. Aplikace je zdarma a podporuje i vybrat fonty uložené na sd kartě

Petr Vaněk

14. 4. 2015, 21:09

Tak sem čekal na díl druhý. Musím říct, že je snad ještě pod úrovní prvního..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim