reklama

Chystá se smartphone s 5300mAh baterií

Chystá se smartphone s 5300mAh baterií
2015-04-04T09:05:46+01:00
• 4. 4. 2015

Novým trendem v oblasti smartphonů se dá tak trochu považovat minimalizace rámečků kolem displeje. Na trhu najdeme již několik modelů, které lákají na tuto vlastnost. Ačkoliv se může jednat o pěkný designérský styl, není to zrovna vlastnost, kterou by běžný zákazník považoval za nejdůležitější. Na prvním místě je rozhodně výdrž baterie na jedno nabití.

11

Výrobce Bluboo hodlá na trh vypustit smartphone, který kombinuje obě zmíněné vlastnosti. Jednak zaujme tenkými rámečky kolem displeje, ale hlavně bude vybaven pořádnou baterií. Konkrétně se máme těšit na kapacitu 5 300 mAh. Většinou najdeme tak velké akumulátory u tabletů, v mobilech jsou spíše raritou.

Novinka má nést označení Bluboo X550 a kromě pořádné nálože energie bude vybavena procesorem MediaTek MT6735, který je vybaven čtyřmi 64bitovými jádry Cortex-A53 a grafikou ARM Mali-T720. Nebude chybět podpora LTE technologie. Bohužel výrobce neposkytl detailnější informace, ale dle specifikací SoC lze odhadovat, že displej novinky bude nabízet rozlišení 720p.

22

K představení Bluboo X550 dojde 21. dubna. Opravdoví zájemci o tuto novinku se budou muset podívat po zahraničních obchodech, pokud si ji budou chtít koupit.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim