reklama

Micromax Bolt D321 – 512MB RAM nevymřela

Micromax Bolt D321 – 512MB RAM nevymřela
2015-03-04T16:00:44+02:00
• 4. 3. 2015

V mobilním světě méně známá řada Bolt společnosti Micromax se v tichosti rozrostla o jeden nový přírůstek. Model pod názvem Bolt D321 bude s největší pravděpodobností cílen na začínající nebo nenáročné uživatele, protože jeho seznam specifikací má opravdu jen strohý základ. Indický výrobce by jej mohl oficiálně představit teprve v následujících dnech, kdy zároveň také oznámí jeho konečnou prodejní cenu.

Micromax-Bolt-D3211 Micromax-Bolt-D321

Přední část byla vybavena 5palcovým FWVGA displejem, kterému dodává výkon dvoujádrový procesor MT6572 s taktovací frekvencí 1,3 GHz napojený k 512MB operační paměti RAM. Úložiště pojme jen 4GB dat, ale další rozšíření obstarává slot na paměťovou microSD kartu do výše 32 GB. V zadní části čeká 5megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED dioda po boku 1 800mAh baterie.

Mezi ostatní prvky výbavy lze zařadit přední 0,3MPx kamerku, funkci dual-SIM, podporu 3G sítí, WiFi. Uživatelským prostředím bude doprovázet systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat s řadu předinstalovaných aplikací, jako je Opera Mini, Truecaller, Clean Master, Saavn, Snapdeal nebo Quickr. Nakonec mají být k dispozici dvě varianty zastoupené bílou a modrou barvou.

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat