reklama

5 aplikací ze storu – fotíme, plánujeme a sledujeme iOS

5 aplikací ze storu – fotíme, plánujeme a sledujeme [iOS]
2015-03-04T18:50:29+02:00
• 4. 3. 2015

My Data Usage Widget

Začneme jedním povedeným widgetem do notifikační lišty. Ten vám přinese aktuální informace týkající se datových sítí a využití paměti. Zobrazí třeba aktuální rychlost stahování či odesílání přes WiFi nebo mobilní data, využití paměti či zabrané místo v úložišti. Potěšující je pak také možnost nastavit váš FUP a ten pak právě v notifikační liště sledovat.

screen322x572 screen322x572 (1)

logo-app My Data Usage Widget Pro - Monitor Mobile Cellular Developer Zdarma iOS

Life Graphy

Povedená aplikace, která vám pomůže plnit vaše každodenní cíle. Pokud si tak třeba řeknete, že chcete každý den chodit běhat, díky Life Graphy si můžete odškrtávat dny, kdy jste skutečně byli běhat. Vše pak vidíte v pěkném zobrazení celého měsíce. Nastavit lze více cílů zároveň a ty se nemusí nutně opakovat každý den, nýbrž třeba jen každé úterý. Aplikace vám vaše cíle také samozřejmě připomíná notifikací. Potěší také přítomný widget do notifikační lišty.

IMG_0225 IMG_0226

logo-app Life Graphy : Goals & Habits manager Developer Zdarma iOS

Footpath Route Planner

Footpath Route Planner vám zajistí plánování cesty pouhým zakreslením do mapy. Z vašeho nákresu totiž vytvoří na mapě trasu po skutečných cestách. Pokud v okolí nejsou žádné cesty, trasu lze zakreslit i ručně. Jako mapové podklady jsou naštěstí použity Google mapy. Potěší také zobrazení výškového profilu trasy. V pokročilé verzi Elite, za kterou zaplatíte další čtyři eura, dostanete třeba také možnost exportovat trasy do formátů KML a GPX a podporu mapových podkladů OpenStreetMaps.

 screen322x572 (3) screen322x572 (4)

logo-app Footpath Route Planner - Running / Cycling / Walking / Hiking Maps Developer Zdarma iOS

Pro Photo Camera with Manual Controls

Další aplikace využívající nových možností fotoaparátu v iOS 8. Díky tomu lze totiž nastavit manuálně hodnotu ISO, rychlost uzávěrky, vyvážení bílé a ostření. Pro Photo Cameru k tomu všemu přidává velmi pěkný grafický kabátek s jednoduchým ovládáním. Mezi další funkce patří časovač, zobrazení mřížky, zoom, ukládání fotek přímo do obrázků a možnost smazat rychle poslední pořízený snímek.

screen568x568 (1) screen568x568

logo-app Pro Photo Camera with Manual Controls Developer Zdarma iOS

Powder

Na závěr zde mám tip na jednu hru s názvem Powder. Vaším cílem je lyžovat na sjezdovce. Grafika je sice velmi jednoduchá, na druhou stranu vše vypadá velmi efektně. Ovládání probíhá pouhým klepáním prstem po obrazovce, čímž vždy změníte směr na druhou stranu.

screen568x568 screen568x568 (1)

logo-app Powder - Alpine Simulator Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim