reklama

LG G4 – prvnĂ­ produktová fotografie? aktualizováno

LG G4 – prvnĂ­ produktová fotografie? [aktualizováno]
2015-03-11T07:45:00+02:00
• 11. 3. 2015
2

Aktualizováno 10. 3.

Netrvalo dlouho a uĹľ tu máme informace o modelu LG G4. KonkrĂ©tnÄ› jde o produktovĂ© fotografie tohoto smartphonu. KromÄ› obrázkĹŻ se k nám donesla i velikost zařízenĂ­ – 148.9 x 76.5 x 9.9 mm. Pokud tato ÄŤĂ­sla srovnáme s modelem LG G3 (146.3 x 74.6 x 8.9 mm), mĹŻĹľeme konstatovat, Ĺľe se bude jednat o ještÄ› vÄ›tší zařízenĂ­. SamozĹ™ejmÄ› si musĂ­me poÄŤkat na oficiálnĂ­ uvedenĂ­, kde se dozvĂ­me, jestli jsou spekulace pravdivĂ©.

gsmarena_001

gsmarena_003 (4) gsmarena_001 (6) gsmarena_002 (3)

Původní článek 6. 3.

Veletrh MWC přinesl tři nové top modely na tento rok. V první řadě je zde HTC One M9, což je v podstatě vylepšený model One M8. Zde jsme se nedočkali žádné radikální designové změny. Pak jsou tu novinky od Samsungu. Galaxy S6 je evolucí předchozích generací, ale Galaxy S6 Edge je již revoluce v designu. Nyní očekáváme představení top modelů od zbylých výrobců. Právě už příští měsíc by se měl dočkat uvedení model LG G4.

IMG_1112-800x600

Do této chvíle nemáme k dispozici jakékoliv uniklé fotografie nebo jiné materiály prozrazující novinku. Na druhou stranu jsou zde kusé informace přímo od LG. Právě na veletrhu MWC došlo k nastínění novinek. V první řadě bychom se měli dočkat uvedení nadstavby LG UX 4.0 ještě před představením top modelu. Máme očekávat výrazné změny napříč celým systémem.

Následovat bude představen LG G4, pravděpodobně již příští měsíc. Nemělo by se jednat jen o vylepšený model G3. Například v oblasti displeje máme očekávat nárůst rozlišení. Oproti 2K panelu u G3 se budeme moci dívat na 3K nebo 4K panel u G4.

V oblasti konstrukce má také dojít na několik změn. V první řadě by měla být na zádech umístěna čtečka otisků prstů. Je docela možné, že LG implementuje novinku od Qualcommu. Dále máme očekávat v použitých materiálech kov. Největší otazník zůstává nad procesorem. Zde ještě není zcela jasné, jestli LG sáhne po Snapdragonu 810 nebo použije vlastní.

Více informací se dozvíme v následujících týdnech. Samozřejmě si ještě musíme počkat na oficiální oznámení termínu, kdy bude novinka představena.

Zdroje: koreatimes.co.kr, techtimes.com, koreaherald.com, gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

presne tak kov je plus ale me vyhovoval i ten jejich plast u G3,spis by mohli pridat hardwarove tlacitko spouste,tolik penez to zase na nakladech neni

NevĂ­m, jestli je ten nárĹŻst rozlišenĂ­ tak nezbytnÄ› nutnĂ˝. Kov vĂ­tám, ale je otázkou, jak to zahĂ˝be s cenou…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim