reklama

Huawei chce více prostoru k přizpůsobení Android Wear

Huawei chce více prostoru k přizpůsobení Android Wear
2015-03-21T16:14:24+02:00
• 19. 3. 2015

Na začátku tohoto měsíce Huawei představil hodinky Watch. Ty posouvají Android Wear na jiný level, ale samotná firma není příliš s tímto systémem spokojena. Viceprezident produktového managementu Yang Yong se domnívá, že tato platforma je zatím příliš uzavřená a podle jejich výzkumu si chtějí zákazníci svoje hodinky co nejvíce přizpůsobit. Problém je také, že výrobce je nemůže nijak pozměnit ani přizpůsobit a tím se odlišit od konkurence. Výrobci s touto platformou nemají příliš prostoru, jakmile ji začnou používat, protože Android Wear dodává uživatelské rozhraní, aplikace a menu, které nelze změnit.

huawei-watch-portada

Příští generace by mohly nabídnout sice více možností přizpůsobení, ale výrobci prozatím používají spíš svoje systémy. Ať už se koukneme na Samsung, který používá Titze, Lg Watch Urbane používají PlatformaOS a Asus dokonce uvedl, že jeho hodinky nebudou běžet na Android Wear.

Do té doby, než Google uvolní otěže kolem Android Wear, není nic moc jiného, čím by se jejich software mohl odlišit. Zbývá tedy hardware a ten se údajně firmě Huawei povedl náramně. Tak uvidíme, co vše můžeme od těchto hodinek čekat.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Samuel Beniak

Zajímám se o moderní technologie a kromě toho se také zabývám fotbalem, který hraji od šesti let. Vlastním ''jablečný'' telefon, ale dříve jsem zkoušel také Windows Phone a Android.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim