reklama

Hodinky Gucci a ambiciózní Neptune

Hodinky Gucci a ambiciózní Neptune
2015-03-23T10:00:34+02:00
• 23. 3. 2015

Módní značka Gucci ve spolupráci se zpěvákem jménem Will.i.am pracují na nových chytrých hodinkách. Půjde o luxusní zařízení, které nebude potřebovat spojení s telefonem. Jsou velice podobné náramku Puls, který Will.i.am také prezentoval minulý rok. Dokonce se proslýchá, že jde jen o přejmenování tohoto modelu na Gucci, ale nikdo to samozřejmě nahlas neřekne. Zpěvák je ze spolupráce nadšený, nosí koncept hodinek, a jak sám říká: „Razil jsem termín „fashionology“, sdružování světa módy a technologie, a to je přesně, co spolupráce s Gucci představuje“.

Gucci Timepieces at Baselworld 2015 williamgucci

Neptune Suite

Svou neskromnost ukázala společnost Neptune svým ambiciózním projektem na síti Indiegogo. Pod názvem Neptune Suite se skrývá kompletní řešení – telefon, tablet, klávesnici, hodinky, TV dongle a bezdrátový headset, čímž chce odstartovat novou počítačovou éru postavenou na systému Android.

oatbmwpafuvcno1gvxil

Neptune Hub jsou chytré hodinky s čtyřjádrovým procesorem podporující 3G/LTE, Wi-Fi, GPS, Bluetooth a NFC.

20150223025716-hub_03

Pocket Screen přirovnávají k myši, klávesnici nebo monitoru, prostě rozšíření pro Neptune Hub. Není moc chytrý a ani nemusí být, jelikož představuje ekvivalent chytrého telefonu. Pětipalcový displej a přední kamera je vše, co nabídne.

z4ke3kq1h0jvfwrktbyhf28s7zvbrxqqibr3dza1

Podobně je na tom desetipalcový Tab Screen, který poslouží jako tablet. Neptune Keys lze propojit se vším příslušenstvím Neptune, což z tabletu udělá notebook a z TV dongle klasický počítač.

gmtfpvgfcaxmrjmu0nxj

Neptune Dongle je rozšíření pro televize, obdoba Chromecast od Google. Celková kapacita baterie všech zařízené je téměř 11 000 mAh a tento projekt vypadá více než zajímavě, o čemž svědčí vybraná a překročená cílová částka.

Zdroje: engadget.com, androidcentral.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim