reklama

Memoji Keyboard – posílejte emotikony se svým obličejem

Memoji Keyboard – posílejte emotikony se svým obličejem
2015-03-24T21:37:31+02:00
• 23. 3. 2015

Emotikony jsou nyní ještě více rozmanitější, a to díky nové aplikaci, která nese název Memoji Keyboard. Umožní vám totiž udělat emotikon nebo GIF, jímž budou vámi vytvořené fotografie. Nyní je dostupná pro iOS a dovoluje vytvořit pět prvních smajlíků zadarmo, ale pak si budete muset zaplatit 1,99 €, abyste mohli plně využít všechny šablony. Ovšem můžete zůstat u neplacené verze a nahrazovat jednotlivé smajlíky dalšími, jak dlouho chcete.

 IMG_7073-220x387IMG_7071-220x288

Po nainstalování budete muset přidat aplikaci do klávesnice v nastavení a pak se již zobrazí vedle normálních emotikonů. Obrázky, které chcete použít, vypadají v galerii ostře a jasně, ale v aplikaci jsou trochu rozmazané. Puppy Ventures, což jsou tvůrci aplikace, ovšem už vydali opravu chyby, která zabraňuje padání a zlepšení kvality fotografií. Emotikony v konverzacích jsou velmi oblíbené a podobné aplikace se začínají objevovat čím dál víc. Tato aplikace je určitě zábavná, ale upřímně, některé vaše přátele může štvát.

logo-app Memoji Keyboard - Animated Selfie Emoji Developer Zdarma iOS

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Samuel Beniak

Zajímám se o moderní technologie a kromě toho se také zabývám fotbalem, který hraji od šesti let. Vlastním ''jablečný'' telefon, ale dříve jsem zkoušel také Windows Phone a Android.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim