reklama

Haier Smartwatch – chytré hodinky pro děti

Haier Smartwatch – chytré hodinky pro děti
2015-03-07T12:30:29+02:00
• 7. 3. 2015

Chytré hodinky nebo všeobecně nositelná zařízení nebudou do budoucna cíleny jen na určitý segment uživatelů. Společnost Haier během barcelonského veletrhu MWC ukázala hodinky určené také pro děti. Čínský výrobce tímto reaguje na nezadržitelně rostoucí trh, kde hodinky a fitness náramky hrají hlavní roli. Ty si budou postupně nacházet cestu ke každému z nás.

Haier Smartwatch

Zařízení s jednoduchým názvem Haier SmartWatch zabírá 0,96palcový displej založený na OLED technologii. Při běžném používání mají na jedno nabití vydržet dva dny, což není nijak moc. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě do hloubky 30 metrů. Gumový pásek má zapínání z klasických hodinek a ten je zasazen do obyčejně vypadajícího těla vyrobeného evidentně z plastu.

Hodinky se můžou pochlubit mikrofonem pro uskutečňování hovorů, reproduktorem či speciálním červeným SOS tlačítkem. Pokud jej uživatel stiskne, pošle až třem různým příjemcům upozornění o možném vystavení nebezpečí. Dalšími zajímavostmi jsou funkce Baby Monitor a Safe Zone. Z dostupných variant budou k dispozici minimálně tři – v černém, růžovém a modrém provedení.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim