reklama

Ofici├íln─Ť – Google Kalend├í┼Ö pro iOS aktualizov├íno

Ofici├íln─Ť – Google Kalend├í┼Ö pro iOS [aktualizov├íno]
2015-03-10T20:15:36+01:00
ÔÇó 10. 3. 2015

Aktualizováno 10. 3.

V lednu se objevila zpr├íva, ┼że na iOS zam├ş┼Ö├ş aplikace Google kalend├í┼Ö. Nyn├ş jsme se do─Źkali a vy nyn├ş m┼»┼żete stahovat. Jsou integrovan├ę funkce jako ud├ílosti z Gmailu, n├ívrhy p┼Öi vytv├í┼Öen├ş ud├ílost├ş nebo rychl├Ż p┼Öehled ud├ílost├ş.

logo-app Google Calendar Developer Zdarma iOS

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 20. 1.

V listopadu minul├ęho roku se Google pochlubil novou verz├ş aplikace Google Kalend├í┼Ö, kter├í z├şskala nov├Ż design ve stylu Material Designu. Sou─Źasn─Ť bylo p┼Öisl├şbeno, ┼że se do─Źkaj├ş i majitel├ę iOS za┼Ö├şzen├ş. St├íle ─Źek├íme na sl├şbenou aplikaci, bohu┼żel nen├ş zn├ímo datum, kdy bude novinka uvoln─Ťna.

Calendar_iOS2-730x428

Web TNW z├şskal od nejmenovan├ęho zdroje sn├şmky obrazovek z nov├ę aplikace, kter├í je podobn├í t├ę na Androidu. Redakto┼Öi se dot├ízali Googlu, kdy bude Kalend├í┼Ö uvoln─Ťn pro iOS, ale nedo─Źkali se odpov─Ťdi. Prozat├şm se tedy m┼»┼żete pod├şvat na vzhled aplikace.

Google_calandar_iOS1-730x322

D├şky t─Ťmto sn├şmk┼»m m┼»┼żeme odhadovat, ┼że ofici├íln├ş p┼Öedstaven├ş nemus├ş b├Żt tak vzd├ílen├ę. Mo┼żn├í se majitel├ę iOS za┼Ö├şzen├ş do─Źkaj├ş b─Ťhem n─Ťkolika t├Żdn┼».

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim