reklama

Endgame: Proving Ground je další hra od Niantic Labs pracující s rozšířenou realitou

Endgame: Proving Ground je další hra od Niantic Labs pracující s rozšířenou realitou
2015-03-18T09:40:04+02:00
• 18. 3. 2015

Mnoho uživatelů zná hru Ingress a díky ní i studio Niantic Labs, jež ji vyvíjí a bylo koupeno společností Google. Rozšířená realita se stala denním chlebem pro mnoho z nás a někdo na ni nedá dopustit. Nyní dostáváme od Niantic Labs zprávy o nové hře, založené také na rozšířené realitě, ale fungující na trochu jiném principu.

Prakticky celý děj hry je založen na knižní předloze Endgame od Jamese Freye. Avšak je zde menší háček, celkem jsou tři knihy, z nichž je vydána zatím pouze první. To znamená, že postupem času se může hra měnit a gradovat do větších a větších rozměrů, než bychom čekali. Nicméně zatím jsou potvrzeny jen základní informace.

Budete muset svého bojovníka ovládat pomocí chytrého zařízení. Ale proč vlastně? To je jednoduché. V knize naleznete hádanky a vodítka, díky nimž se dostanete k řadě klíčů, které jsou ukryté v reálném světě. Budete se tedy muset probít skrze všechny ostatní.

Bohužel hra ještě není oficiálně vydána a až ke konci letošního roku bude uvolněna do beta verze. Nyní jsou zatím vytvořeny stránky AncientSocieties.com, kde můžete nalézt informace či hub, rozvíjející příběh pro hru samotnou.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim