reklama

Z Windows Phone Store byla odstraněna aplikace Vevo

Z Windows Phone Store byla odstraněna aplikace Vevo
2015-03-18T10:15:20+01:00
• 18. 3. 2015
1

Operační systém Windows Phone trochu trpí nedostatkem aplikací a uživatelé jsou rádi i za to málo, co mají. Absence důležitých aplikací ovšem není zdaleka takový problém, jako ztráta již publikovaných aplikací, které používaly tisíce lidí a jednoho dne už ve Store prostě nebyly dostupné.

To se poslední dobou stává častěji a poslední takto odstraněnou aplikací byla hudební služba Vevo, díky které lze přehrávat hudební videa. Ta byla přes víkend odstraněna ze Store a mezi některými uživateli to způsobilo rozruch. Nejprve se spekulovalo, že by aplikace mohla být ze Store stažena omylem a že se zase časem vrátí, toto ovšem následně popřelo oficiální vyjádření na stránce podpory Vevo.

„Aplikace Vevo pro Windows Phone byla permanentnÄ› odstranÄ›na ze Store. NicmĂ©nÄ› jsou zde stále dvÄ› další moĹľnosti, jak videa z Vevo sledovat, a to buÄŹ na stránce Vevo.com v mobilnĂ­m prohlĂ­ĹľeÄŤi, nebo v aplikace YouTube.

Aplikace pro poÄŤĂ­taÄŤe a tablety s Windows 8.1 je stále dostupná. DÄ›kujeme, Ĺľe používáte Vevo.“

Vevo_odstraneno_ze_store

Jak již bylo řečeno, toto není zdaleka první případ, kdy byla z Windows Phone Store stažena nějaká aplikace. V minulosti se jednalo především o různé hry, nedávno byla takto odstraněna aplikace TeamViewer, která ale nebyla odstraněna úmyslně a po několika dnech se vrátila.

Zdroj: windowscentral.com

reklama
reklama

David PilaĹ™

Student IT, nadšenec do technologií všeho druhu a milovník mobilního focení. Rád se podílí na beta testování a překladu softwaru.

Komentáře

Michal Ezechiáš

18. 3. 2015, 12:14

Jestli se nechtějí zaměřit jen na jednu app, kterou následně upraví pro W10, tudíž se na telefony vrátí. Ale někoho asi zamrzí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit