reklama

Dotekománie doporučuje #84 – Mistrovství světa v ledním hokeji přímo ve vašich rukách iOS, Android

Dotekománie doporučuje #84 – Mistrovství světa v ledním hokeji přímo ve vašich rukách [iOS, Android]
2015-04-04T13:23:00+02:00
• 21. 3. 2015
1

Mistrovství světa v ledním hokeji se nezadržitelně blíží, což bude pro každého fanouška hokeje svátek. Velká událost se bude konat v České republice a pro maximální přehled můžete zkusit oficiální aplikaci.

unnamed_result

2015 IIHF je aplikace vyvíjena pod záštitou mezinárodní hokejové federace a lze říci, že se jedná o vydařený počin. Při otevření aplikace vám bude nabídnuta možnost zvolit si aktuálně probíhající turnaj nebo již odehraný. V 2015 IIHF nalezneme postranní lištu, ve které jsou umístěny položky s novinkami, zápasy, týmy, pořadími a statistikami. Při zvolení týmu máte možnost vidět aktuální dresy, jež hráči oblékají na zápas, nebo kompletní statistiky hráčů apod.

 unnamed_result   unnamed (1)_result

V horní liště je výpis herních skupin a týmů. Při kliknutí na určitý tým se vám zobrazí všechny zápasy pouze daného týmu, tím získáte maximální přehled. Při posunutí do stran uvidíte soupis ze čtvrtfinále, semifinále a finále. Dobrou funkcí je i možnost zapnutí notifikací. Připomenutí může být zapnuto tak, aby vás telefon upozornil před začátkem zápasu, když jeden z týmů v zápase vstřelí gól nebo když je odehrána třetina/celý zápas.

 unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Aplikace 2015 IIHF je ke stažení zcela zdarma bez žádných in-app plateb.

logo-app 2015 IIHF IIHF Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

petko.kotov

22. 3. 2015, 0:00

Odkaz ma WP je zatěžko přidat, že ano

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim