reklama

Cyanogen Email – Boxer v novém kabátě

Cyanogen Email – Boxer v novém kabátě
2015-03-12T06:15:35+02:00
• 12. 3. 2015
2

Zhruba před půl rokem jsme vám představili alternativního emailového klienta Boxer. Toho čeká v nadcházejících týdnech zásadní posun. Vývojáři totiž spojili síly s Cyanogenem, aby přinesli ještě lepší a pohodlnější přístup k elektronické poště na mobilních telefonech.

 

cm_boxer_press

Připravovaná novinka ponese název Cyanogen Email a bude v nadcházejících týdnech integrována do Cyanogen OS 12. Spojení sil vývojářů Boxeru a Cyanogenu se ponese především v duchu přizpůsobení a integrace aplikace do systému.

Uživatelé si v nové aplikaci budou moci nastavit jak třeba barvu notifikační diody, tak například chování aplikace po potažení zprávy ze strany, jako je tomu v Boxeru, nebo si budou moci vytvořit vlastní složky.

Do aplikace přibude i “Task Managment” umožňující vytváření a správu úkolů přímo z aplikace. V rámci integrace budou uživatelé moci přistupovat ke službám jako Evernote nebo Google Drive skrze schránku.

cm_listview_press1-e1426041493627

Aplikace bude součástí updatu Cyanogen OS 12 v nadcházejících týdnech a bude zároveň nainstalována v telefonech vycházejících s Cyanogen OS. Zatím není jasné, jestli se tato změna dotkne i původní aplikace a dostane se i na Google Play.

logo-app Boxer - Free Email Inbox App Boxer Zdarma ANDROID

Zdroj: getboxer.com

reklama
reklama

Michal Císařovský

Student ČZU v Praze, který se zajímá o vše kolem Androidu, především o aplikace. Rád zkouší nové komunitní ROM a především se neustále zabývá grafickými úpravami svého telefonu. Jeho nejoblíbenější modelovou řadou jsou Xperie. Mezi jeho další záliby patří fotografování, hudba a divadlo.

Komentáře

Petr Čech

12. 3. 2015, 18:14

Jen tak mimochodem, barva notifikační diody se dá už min od CM 11 nastavit pro jakoukoliv aplikaci

Lucie Budínová

12. 3. 2015, 11:54

Mám dotaz. Je aplikace jen v angličtině a nebo funguje i v češtině popřípadě v němčině? Není InBox od Google to stejné jak tohle? Díky za odpověď.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim