reklama

VLC pro Android – uvolněna verze 1.0.1 aktualizováno

VLC pro Android – uvolněna verze 1.0.1 [aktualizováno]
2015-02-05T16:00:22+02:00
• 5. 2. 2015

Populární přehrávač médií VLC se snaží přilákat zákazníky i na svou mobilní verzi. Již v posledních týdnech byla uvolněna veřejná verze pro majitele přístrojů s Windows Phone. Pro majitele Android zařízení se nově v Google Play objevila verze 1.0.

VLC-player-android

Kromě stabilní plné verze zůstává v Google Play také beta. Zajímavostí je, že beta verze aplikace je staršího sestavení než její finální verze. Tato situace se ale dost možná do budoucna otočí. Nová aplikace nese označení 1.0.1. Předpokládá se, že tato verze přidává změny z již dříve představených.

Vývojáři z VLC budou s velkou pravděpodobností sázet na to, že skrze beta verzi budou moci uživatelé zkoušet nové funkce, které se později dostanou i do finální sestavení. O novinkách stabilní varianty se však ani na stránkách vývojářů zatím nic nepíše. Naposledy se zmiňovali o VLC 0.9.10. Aplikaci mohou nainstalovat majitelé zařízení se systémem Android 2.1 a vyšší. To znamená, že aplikace je dostupná pro drtivou většinu majitelů zařízení s Androidem.

Aktualizováno

Aplikace byla z Obchodu Play stažena. Zatím není známo, proč se tak stalo. Situaci budeme sledovat a případně aktualizujeme článek.

logo-app VLC for Android Videolabs Zdarma ANDROID logo-app VLC for Android beta Videolabs Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, videolan.org

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat