PhoneSoap – sterilizuje a nabije vaše zařízení

PhoneSoap – sterilizuje a nabije vaše zařízení
2015-02-05T09:45:21+02:00
• 5. 2. 2015

PhoneSoap projekt začínal jako mnoho jiných, na Kickstarteru. Nyní se stal poměrně velkým projektem a pro velkou skupinu lidí se jeden produkt možná stane nedílnou součástí života. Konkrétně se jedná o zařízení, díky kterému si můžete poměrně pohodlně nabít svůj telefon a pomocí UV světla jej téměř dokonale sterilizovat.

PhoneSoap-on-Shark-Tank

Doposud žádné takové zařízení nikdo neviděl a pravděpodobně se jedná o opravdu geniální nápad. A proč vlastně? Představte si následující příklad. Jste například lékař, který velmi často může pracovat ve sterilním prostředí a je po něm vyžadováno odložení všech „špinavých“ věcí. Na tomto listu se dá nalézt mnoho věcí, mezi kterými jednoznačně najdeme i mobilní telefon. Ten je v dnešní společnosti velmi často používán při jakékoli situaci. A zde nastává problém, co dělat.

phonesoap-img

Někdo chytrý si sedl a vymyslel zařízení PhoneSoap, které dokáže nabíjet a zároveň sterilizovat vaše mobilní zařízení. Z testů vyplynulo, že pomocí UV světla dokáže pouzdro zničit 99,9 % bakterií. Zatím se jedná víceméně o první řadů lepších prototypů, ovšem už nyní se ozývají hlasy, jež potvrzují účinnost a nemohou si zařízení vynachválit. Překvapující je, že PhoneSoap byl představen také na CES letos v lednu, a ač sklidil velký ohlas, stále to nebylo dost. Poté, co firma prodala pár procent svých akcií, se z ní stává pevně zakotvená společnost, připravená čelit světu s otevřenou náručí.

Zařízení stojí 59,99 $ (~ 1500 Kč). Pokud byste se chtěli dozvědět více nebo se podívat na další produkty, stačí zajít na oficiální stránky.

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat