reklama

HTC a atypická reklama na One M8

HTC a atypická reklama na One M8
2015-02-03T17:22:31+01:00
• 3. 2. 2015

Zanedlouho zde máme další veletrhu MWC, kde dojde na představení nejnovějších smartphonů pro tento rok. Tchajvanský výrobce připravuje nový top model s krycím názvem HTC Hima, ale to ještě neznamená, že by marketingově nepodpořil současný model HTC One M8.

Už jsme mohli vidět nejrůznější reklamy, ale aby se výrobce pustil konkrétně do natočení rap videoklipu o mobilu, to se tak často nevidí. Samozřejmě se v něm zmiňují hlavní přednosti HTC One M8. Sami posuďte kvalitu této reklamy/videoklipu.

Video bylo zveřejněno na Youtube kanálu HTCAmerica a hlavní hvězdou se stal Greg Carr, známý jako Doc G. Druhou postavou je David Bruce, senior manager HTC America.

Je vidět, že HTC se snaží, jak může. Již jsme tu měli několik marketingových strategií od tohoto výrobce, ale zatím nemůžeme mluvit o nějakém velkém úspěchu. Můžeme například zavzpomínat na herce Roberta Downeyho Jr., který měl podpořit prodeje HTC. Samozřejmě zůstává otázka, jestli se HTC vyplatí investovat do podobných kampaní, jež stojí nemalé finanční prostředky.

Nepřehlédněte: HTC vyzkouší prodejní strategii podle Xiaomi

Zdroj: cultofandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim