reklama

Google Fotky míří do Google Disku?

Google Fotky míří do Google Disku?
2015-02-11T20:04:59+01:00
• 11. 2. 2015
2

Jednou z nejsilnějších funkcí sociální sítě Google Plus je sekce Google Fotky. Můžete si nechat zálohovat fotografie v plném rozlišení, vše může být naprosto automatické a navíc jsou zde nástroje pro vylepšení snímků. Bohužel samotná správa již nezískává tolik kladného ohlasu. Spíše naopak, jedná se o nejslabší článek, aspoň podle mnoha uživatelů.

Již nějakou dobu se spekuluje, že by se sekce Google Fotky mohla osamostatnit a být nezávislou službou. Dokonce se mluvilo o integraci do Google Disku, což by mohlo znamenat lepší správu obsahu. Nyní jsme se konečně dočkali nějakého náznaku posunu k lepšímu. Několik uživatelů zaznamenalo novou sekci v Google Disku, která odkazuje na integraci této služby do cloudového úložiště.

Google-Drive-Photos-folder-640x226 Google-Photos-tab-Drive

V prvním případě byla nalezena nová položka v nastavení Google Disku. V druhém se již zobrazila záložka v levém menu. Bohužel ani jedna tato část nevede k přímému využívání Fotek v Google Disku. Zřejmě se jedná o přípravu na novou funkci. Bohužel více informací není k dispozici. Lze jen doufat, že bychom se této novinky mohli dočkat na letošním Google I/O.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

martinvavra

15. 2. 2015, 7:48

kdyz zrusili Picasu a misto toho tlacili G+fotky, tak museli nastvat hodne lidi. Chapu ze napicasu se dostane clovek oklikou, ale porad se to prepina na g+. To byl duvod prejit na flicker..

Honza Kopecký

12. 2. 2015, 7:32

Tohle by se opravdu hodila. Aktuální stav je naprosto nepřehledný a s fotkami nějak pracovat je spíše za trest.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim