Coolpad Ivvi K1 Mini – nový nejtenčí telefon světa

Coolpad Ivvi K1 Mini – nový nejtenčí telefon světa
2015-02-04T10:15:37+02:00
• 4. 2. 2015

Situace se opakuje a znovu nám je přímo před nos servírována novinka, jež se chopila kormidla a uvádí sama sebe jako nejtenčí chytrý telefon. Bohužel ani zde se nedočkáme lákavých specifikací či jiných novinek. Spíše se jedná o přeměřování firem mezi sebou – z čehož mohou, ale nemusí těžit budoucí zákazníci. Dnes vám tedy představujeme model Ivii K1 Mini od společnosti Coolpad, jenž všechno své vybavení dokázal doslova nacpat do pouzdra o tloušťce pouhých 4,7 mm.

gsmarena_002 gsmarena_003

Novinka se nese v duchu „nacpat střední třídu do tenkého šasi“ a podle toho taky vypadají její parametry. Mimochodem je o 0,5 mm tenčí než nyní sesazený kapitán Vivo X5 Max, a Oppo R5 se tedy odsouvá až na třetí místo. Nicméně zpět k tématu. Zařízení by mohlo nabídnout 4,7palcový IPS displej se zatím neupřesněným rozlišeným, 8MPx zadní a 5MPx přední kameru a například baterii o celkově kapacitě 1800 mAh.

Zařízení by mohl pohánět procesor Snapdragon 410, jenž by mohl být čtyřjádrový s taktem 1,2GHz, jak je to u modelu Redmi 2 od Xiaomi. Dále by RAM paměť měla mít kapacitu 1 GB a interní uložiště 8 GB. Fakticky to nevypadá nijak moc zajímavě, tudíž si zatím musíme počkat, s čím výrobce půjde do boje. Cena je zatím nastavena na 180 € (~ 5000 Kč), což je odpovídající cena za vybavení, které zařízení obsahuje.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat