reklama

Coolpad GreatGod X7 – vyšší třída za cenu střední

Coolpad GreatGod X7 – vyšší třída za cenu střední
2015-02-11T14:10:47+01:00
• 11. 2. 2015

V Číně byl oficiálně představen nový model s názvem GreatGod X7, u kterého společnost Coolpad dokázala stáhnout prodejní cenu telefonu z nejvyšší třídy na úroveň zařízení ze střední. Navíc výrobce tvrdí, že díky kvalitním materiálům odolá poškrábání nebo případné korozi. V budoucnu můžeme očekávat jeho mezinárodní verzi s odlišným procesorem, kdy čipovou sadu od MediaTeku nahradí jedna z variant od Qualcommu.

Coolpad-GreatGod-X7

Přední panel zabírá 5,2palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlišením. Hardwarová stránka zahrnuje osmijádrový procesor MT6595 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz, 3GB operační paměť RAM a 16GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Zatímco zadní část zabírá 13megapixelový fotoaparát s duální přisvětlovací LED diodou, vpředu nechybí 8megapixelová kamerka. Z celkových rozměrů stojí za zmínku tloušťka, která má hodnotu 6,45 mm.

Coolpad-GreatGod-X7 (4)

Jak je ze snímků zřejmé, obě strany jsou chráněny sklem, kdežto rámeček byl vyroben z hliníkové slitiny. Uživatele doprovodí systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat s nadstavbou Cool UI 6.0. Z barevných provedení budou k mání čtyři varianty – bílá, černá, růžová, zlatá. Závěrem zbývá dodat to nejlepší, což je prodejní cena startující na hranici 255 dolarů (~ 6 242 Kč).

Coolpad-GreatGod-X7 (1) Coolpad-GreatGod-X7 (2) Coolpad-GreatGod-X7 (3)

Zdroj: gsmdome.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim