reklama

Clous De Paris – Vertu přeje šťastný Valentýn

Clous De Paris – Vertu přeje šťastný Valentýn
2015-02-22T10:24:20+02:00
• 8. 2. 2015

Už jen pár dní zbývá do svátku svatého Valentýna, kdy slaví všichni zamilovaní. Pokud nevíte, jak obdarovat svůj protějšek, Vertu vám může napovědět 15sekundovým videem. Společnost k této každoroční příležitosti uvedla model Clous De Paris, který decentně osadila růžovými prvky a tím se zaměřuje na ženská pokolení. Ovšem je zde jeden poněkud větší háček. K jeho získání musíte mít něco málo přes čtvrt milionu korun. Konečná cena alespoň zahrnuje i náklady spojené s dopravou či daněmi.

CLOUS DE PARIS

Za cenu 13 900 eur, což v přepočtu vychází na 384 968 Kč, získáte telefon vyrobený z titanu a vlastnoručně potažený krokodýlí kůží od italsko-francouzských řemeslníků. Základní kámen tvoří model Signature Touch s kvalitním zvukem od Bang & Olufsen pod taktovou Dolby Digital Plus, vyzváněním tóny od symfonického orchestru z Londýna nebo 24hodinovou recepční službou. Zařízení nebude rozhodně pokulhávat ani po technické stránce.

V čele je 4,7palcový displej s Full HD rozlišením (473 PPI) chráněný safírovým sklem. Do šasi přišel čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s taktovací frekvencí 2,3 GHz od Qualcommu či 64GB úložiště. Kvalitní fotografie zachytíte 13megapixelovým senzorem fotoaparátu od firmy Hasselblad s duální přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž obstarává 2 275mAh baterie podporující bezdrátové Qi nabíjení. Z ostatních prvků výbavy stojí za zmínku přední 2,1MPx kamerka, duální Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 LE, A-GPS, LTE a technologie NFC.

Zdroj: vertu.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat