reklama

Clous De Paris – Vertu přeje šťastný Valentýn

Clous De Paris – Vertu přeje šťastný Valentýn
2015-02-22T10:24:20+02:00
• 8. 2. 2015

Už jen pár dní zbývá do svátku svatého Valentýna, kdy slaví všichni zamilovaní. Pokud nevíte, jak obdarovat svůj protějšek, Vertu vám může napovědět 15sekundovým videem. Společnost k této každoroční příležitosti uvedla model Clous De Paris, který decentně osadila růžovými prvky a tím se zaměřuje na ženská pokolení. Ovšem je zde jeden poněkud větší háček. K jeho získání musíte mít něco málo přes čtvrt milionu korun. Konečná cena alespoň zahrnuje i náklady spojené s dopravou či daněmi.

CLOUS DE PARIS

Za cenu 13 900 eur, což v přepočtu vychází na 384 968 Kč, získáte telefon vyrobený z titanu a vlastnoručně potažený krokodýlí kůží od italsko-francouzských řemeslníků. Základní kámen tvoří model Signature Touch s kvalitním zvukem od Bang & Olufsen pod taktovou Dolby Digital Plus, vyzváněním tóny od symfonického orchestru z Londýna nebo 24hodinovou recepční službou. Zařízení nebude rozhodně pokulhávat ani po technické stránce.

V čele je 4,7palcový displej s Full HD rozlišením (473 PPI) chráněný safírovým sklem. Do šasi přišel čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s taktovací frekvencí 2,3 GHz od Qualcommu či 64GB úložiště. Kvalitní fotografie zachytíte 13megapixelovým senzorem fotoaparátu od firmy Hasselblad s duální přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž obstarává 2 275mAh baterie podporující bezdrátové Qi nabíjení. Z ostatních prvků výbavy stojí za zmínku přední 2,1MPx kamerka, duální Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 LE, A-GPS, LTE a technologie NFC.

Zdroj: vertu.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim