reklama

Smartmeetup – Setkání fanoušků mobilních technologií

Smartmeetup – Setkání fanoušků mobilních technologií
2015-02-08T10:12:41+02:00
• 8. 2. 2015

Již toto úterý, 10. 2., se v brněnském Jihomoravském inovačním centru v Králově Poli uskuteční další setkání nadšenců do moderních technologií, Smartmeetup. Tentokrát se můžeme těšit na velmi rozmanité přednášky ze světa vývoje, budoucnosti a technologií obecně. Návštěvníci si jako vždy budou moci vyzkoušet nejnovější mobilní zařízení a wearables. Hlavním lákadlem bude tentokrát nový Nexus 6, iPhone 6 Plus a wearables, které zatím nemůžeme veřejně propagovat.

SmartMeetUp 3

V první přednášce se ujme slova Petr Mazanec, CTO společnosti Mautilus, s.r.o. Ten pohovoří o vývoji pro chytré televize a moderní herní konzole Xbox, Playstation. V přednášce nastíní typický průběh vývoje a jeho úskalí. V druhé přednášce nám Milan Petr, CEO Media4Future, představí nejmodernější trendy v oblasti rozšířené reality. Popíše také, na co se můžeme v nejbližší době těšit.

V nově zavedených Lightning Talks nám Marek Durila a Matěj Plch předvedou, jak ovládají chytré telefony nevidomí. Můžete se těšit na velmi zajímavou ukázku toho, jak se dá ovládat dotykový telefon bez nutnosti dívat se na displej. Dále pohovoří Iva Adamová o tom, jak založit startup v oblasti Internet of Things, ochrany dat a bezpečnosti v rámci Jihomoravského inovačního centra. Po přednáškách je prostor pro vyzkoušení různých chytrých zařízení jako jsou Google Glass, Moto 360, Nexus 6, iPhone 6 Plus a mnoho dalších. Bude také připraveno malé pohoštění a pivo zdarma pro veselý networking.  Vstup na akci je zdarma. Více se dozvíte na smartmeetup.cz nebo na Facebooku – facebook.com/smartmeetupcz.

Těšíme se na Vás, team Mautilus.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim