reklama

Smartmeetup – Setk├ín├ş fanou┼ík┼» mobiln├şch technologi├ş

Smartmeetup – Setk├ín├ş fanou┼ík┼» mobiln├şch technologi├ş
2015-02-08T10:12:41+01:00
ÔÇó 8. 2. 2015

Ji┼ż toto ├║ter├Ż, 10. 2., se v brn─Ťnsk├ęm Jihomoravsk├ęm inova─Źn├şm centru v┬áKr├ílov─Ť Poli uskute─Źn├ş dal┼í├ş setk├ín├ş nad┼íenc┼» do modern├şch technologi├ş, Smartmeetup. Tentokr├ít se m┼»┼żeme t─Ť┼íit na velmi rozmanit├ę p┼Öedn├í┼íky ze sv─Ťta v├Żvoje, budoucnosti a technologi├ş obecn─Ť. N├ív┼ít─Ťvn├şci si jako v┼żdy budou moci vyzkou┼íet nejnov─Ťj┼í├ş mobiln├ş za┼Ö├şzen├ş a wearables. Hlavn├şm l├íkadlem bude tentokr├ít nov├Ż Nexus 6, iPhone 6 Plus a wearables, kter├ę zat├şm nem┼»┼żeme ve┼Öejn─Ť propagovat.

SmartMeetUp 3

V┬áprvn├ş p┼Öedn├í┼íce se ujme slova Petr Mazanec, CTO spole─Źnosti Mautilus, s.r.o. Ten pohovo┼Ö├ş o v├Żvoji pro chytr├ę televize a modern├ş hern├ş konzole Xbox, Playstation. V┬áp┼Öedn├í┼íce nast├şn├ş typick├Ż pr┼»b─Ťh v├Żvoje a jeho ├║skal├ş. V┬ádruh├ę p┼Öedn├í┼íce n├ím Milan Petr, CEO Media4Future, p┼Öedstav├ş nejmodern─Ťj┼í├ş trendy v┬áoblasti roz┼í├ş┼Öen├ę reality. Pop├ş┼íe tak├ę, na co se m┼»┼żeme v┬ánejbli┼ż┼í├ş dob─Ť t─Ť┼íit.

V┬ánov─Ť zaveden├Żch Lightning Talks n├ím Marek Durila a Mat─Ťj Plch p┼Öedvedou, jak ovl├ídaj├ş chytr├ę telefony nevidom├ş. M┼»┼żete se t─Ť┼íit na velmi zaj├şmavou uk├ízku toho, jak se d├í ovl├ídat dotykov├Ż telefon bez nutnosti d├şvat se na displej. D├íle pohovo┼Ö├ş Iva Adamov├í o tom, jak zalo┼żit startup v┬áoblasti Internet of Things, ochrany dat a bezpe─Źnosti v┬ár├ímci Jihomoravsk├ęho inova─Źn├şho centra. Po p┼Öedn├í┼ík├ích je prostor pro vyzkou┼íen├ş r┼»zn├Żch chytr├Żch za┼Ö├şzen├ş jako jsou Google Glass, Moto 360, Nexus 6, iPhone 6 Plus a mnoho dal┼í├şch. Bude tak├ę p┼Öipraveno mal├ę poho┼ít─Ťn├ş a pivo zdarma pro vesel├Ż networking. ┬áVstup na akci je zdarma. V├şce se dozv├şte na┬ásmartmeetup.cz┬ánebo na Facebooku –┬áfacebook.com/smartmeetupcz.

T─Ť┼í├şme se na V├ís, team Mautilus.

reklama
reklama

Redakce

Dotekom├ínie v├ís provede sv─Ťtem mobiln├şch za┼Ö├şzen├ş a technologi├ş. ─ît─Ťte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim