reklama

Aquos K SHF31 – nové véčko z Japonska

Aquos K SHF31 – nové véčko z Japonska
2015-02-25T15:30:48+02:00
• 25. 2. 2015
2

Společnost Samsung není jediný výrobce, který udržuje telefony s véčkovou konstrukci při životě. Modely tohoto typu jsou v poslední době hlavně cíleny do Asie, kde se stále těší velké oblibě mezi uživateli. Proto jedním novým přírůstkem přispěl také Sharp, a to přesněji zařízením s názvem Aquos K SHF31. Oproti jihokorejské konkurenci má znatelně horší výbavu, což by mohlo mít alespoň pozitivní dopad na konečnou prodejní cenu.

Sharp-Aquos-K-SHF31 (2) Sharp-Aquos-K-SHF31 (1)

Japonský výrobce jej vybavil procesorem Snapdragon 400 od Qualcommu, v hardwarové části mu kryje záda 1GB operační paměť RAM a 8GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou až o dalších 32 GB. Po rozevření můžete využívat 3,4palcový displej zaujímající rozlišení 540 x 960 pixelů. Celkovou výdrž obstarává baterie s kapacitou 1 410 mAh. V samotném základu běží Android 4.4 KitKat upravený samozřejmě pro tlačítkové ovládání.

Sharp-Aquos-K-SHF31 (3) Sharp-Aquos-K-SHF31 (4)

Aquos K SHF31 je ve srovnání s nejnovějším véčkem Galaxy Golden 2 jednoznačně převyšován Snapdragonem 801, 2GB pamětí RAM nebo například HD rozlišením. Nenároční uživatelé možná ocení slabší výbavu, kterou ozvláštňuje dosud jedinečná funkce z nejnovějšího Passportu od Blackberry. Ačkoliv jsou tlačítka pouze fyzická, po jejich přejetí prstem dokáží reagovat na dotyk. Závěrem zbývá dodat, že dostupnost a prodejní cena nebyla ještě upřesněna.

Sharp-Aquos-K-SHF31 (5) Sharp-Aquos-K-SHF31 (6) Sharp-Aquos-K-SHF31

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dobrý den, prosím , kde se dá sehnat tento mobil- véčko ? A kolik stojí ? Děkuji za odpověď. Věra

martinvavra

25. 2. 2015, 18:07

kdyby to bylo mensi, tak proc ne. vyuzit funkce a ekosystem android-google. Kalendare, kontakty, zakladni aplikace… a pritom to nemusi byt obri placka.

Nedavno jsem se zakoukal do male tlacitkove Nokie, jen kdyby tam bylo kousek toho android-google.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim