reklama

Apple zdvojnásobil maximální velikost aplikací

Apple zdvojnásobil maximální velikost aplikací
2015-02-16T07:50:54+01:00
• 16. 2. 2015
2

Od roku 2008 se mohly v App Store objevit aplikace s maximální velikostí 2 GB. To se právě teď mění, protože firma Cupertino zvětšila maximální velikost na 4 GB. Důvodem je to, že aplikace začínají přicházet s většími velikostmi souborů. To by mělo zajistit bohaté zážitky z hraní her. Ovšem pro uživatele s iPhone a iPad, kteří mají vnitřní paměť pod 32 GB je to problém. Systém samotný zabírá 3 GB a poté vám zbude pouze 13 GB volného místa. Následně budete moct nainstalovat maximálně 3 aplikace s maximální velikostí.

ET4OaWcPxJg

Je přirozené, že zařízení se stále vyvíjí a stávají se více výkonnými a mají čím dál lepší software. Některé z her pro iOS se mohou pochlubit grafikou, hratelností a vysokým rozlišením pro konzole. Bohužel to má za následek nárůst velikosti aplikací, jak je uvedeno výše v článku.  Myslíte si, že má toto navýšení smysl?

Zdroje: phonearena.com, technobuffalo.com

reklama
reklama

Samuel Beniak

Zajímám se o moderní technologie a kromě toho se také zabývám fotbalem, který hraji od šesti let. Vlastním ''jablečný'' telefon, ale dříve jsem zkoušel také Windows Phone a Android.

Komentáře

Elder Master

26. 2. 2015, 15:20

Je to fuk, neni rozdĂ­l jestli si stáhnete celou aplikaci ze store, nebo se pak stahujĂ­ data z jinĂ˝ch serverĹŻ jak to funguje nynĂ­… To Ĺľe jsou aplikace nenaĹľranĂ© všichni majitelĂ© Apple produktĹŻ vÄ›dĂ­. ZatĂ­mco na WM6.5 mÄ›la nejvÄ›tší aplikace 10 Mb prĹŻmÄ›rná aplikace na IOS má 100 Mb. U nÄ›kterĂ˝ch aplikacĂ­ je to, kolik zabĂ­rajĂ­ ale nepochopitelnĂ©…
BTW memory kartu si k IOS připojit pro aplikace můžete, ale musíte mít Jailbreak a externí krabičku (cca 150kč). A i tak je to spis pro geeky než pro běžné uživatele.

mobilesman

21. 2. 2015, 13:26

to je jejich problem (uzivatelu ios) ze si kupuji tato zarizeni bez sd karty

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim