reklama

Apple oznámil keynote na 9. března

Apple oznámil keynote na 9. března
2015-02-27T07:09:14+02:00
• 27. 2. 2015

Společnost Apple rozeslala pozvánky na další keynote konající se 9.března. Vzhledem k datu se bude událost vztahovat k blízkému zahájení prodeje Apple Watch. Dozvíme se tak pravděpodobně další podrobnosti o jablečných hodinkách a možná přijde na řadu i nějaký další produkt.

joannastern_2015-feb-26

Na pozvánce rozeslané vývojářům můžeme vidět nápis „Spring forward“. Tato fráze se v angličtině používá pro označení jarního posunu času o hodinu dopředu. Na keynote se tedy bude Apple věnovat pravděpodobně především dalším detailům okolo Apple Watch. Dozvědět bychom se měli i ceny jednotlivých edicí a konkrétní dostupnost. Jako další novinku Apple představí novou verzi iOS 8.2 či 8.3.

Akce se bude konat v Yerba Buena Center v San Franciscu a již tradičně začne v 10 hodin tamějšího času. U nás v tu dobu bude 19 hodin. Keynote budeme určitě sledovat a po skončení nabídneme shrnutí novinek.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat