reklama

99 problems – kostička řešící problémy jeden po druhém

99 problems – kostička řešící problémy jeden po druhém
2015-02-09T09:50:58+01:00
• 9. 2. 2015

Pokud si vzpomínáte na hru Flappy Bird, tak vám je jistě princip následující hry nad míru jasný. Nicméně bylo, ale vlastně stále i je, mnoho hráčů, kteří slavnému ptáčkovi prolétávajícímu mezi trubkami nepřišli na chuť. Proto jsem si pro vás připravil zdánlivě jednodušší hru, kdy se snad většině hráčů podaří překonat více než polovinu úrovní během poměrně krátké doby.

99-problems-4 99-problems-2 99-problems

Jak jsem již zmínil, princip hry je v podstatě velmi jednoduchý, stačí se jen vyhýbat objektům plovoucím proti vám. Avšak aby hra nebyla tak těžká, vývojáři se rozhodli ji trochu oživit a zjednodušit. Jelikož kostky se různě otáčejí, tvoří tvary či obrazce, ale co je hlavní, menší dotek vás ihned nezabije. Pokud tedy jen „štrýchnete“ o jiný objekt, nemusí se vám ještě nic moc stát. Pouze utrousíte pár poligonů a pokračujete dále v cestě.

Na hře je zajímavé hlavně její grafické zpracování a jakási fyzika. Ta vám dovoluje vyvádět psí kusy a záhadnými vytáčkami se vyhýbat všemu, co vám vstoupí do cesty. Rozhodně můžete zapomenout na jakékoliv výbuchy vzteku, jelikož hra vám k tomu nedává nejmenší důvod – ačkoliv se tedy úrovně postupně ztěžují. Prostě skvělá hra pro odpočinek nebo na delší cesty.

Hra je dostupná pro Android od verze 4.0.3 a pro iOS od verze 6.1. Zatím neexistuje její placená verze, tudíž lze očekávat reklamy.

logo-app 99 Problems mamau Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat