reklama

Průzkum od UBS aneb Apple má nejspokojenější zaměstnance

Průzkum od UBS aneb Apple má nejspokojenější zaměstnance
2015-01-19T09:56:41+02:00
• 18. 1. 2015

Švýcarská banka UBS zveřejnila výsledky průzkumu technologických firem, při kterých zjistila, že zaměstnanci firmy Apple jsou nejvíce naplněni optimismem pro další léta. Navzdory vcelku nudnému roku 2013 dala společnost důvod, aby zaměstnanci viděli sklenici napůl plnou. To především díky novým zařízením, kterými jsou iPhone 6 a 6 Plus a velkým prodejům. Tyto mobilní telefony jsou pro firmu letos hybnou silou.

stažený soubor (2)

Firma Apple obsadila první místo ve všech zkoumaných kategoriích včetně business, kultura, generální ředitel a hodnoty. Zároveň Tim Cook dostal vyšší počet bodů než jakýkoliv člověk z manažerského týmu.

stažený soubor (1)

Tech analytik z banky UBS říká, že je to pro Apple velmi dobré znamení do budoucnosti. Také dodal, že nebyl zaskočen, když americký gigant obsadil první místo mezi dotázanými technologickými firmami. Ovšem beznadějně poslední ve všech kategoriích skončila IBM.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Samuel Beniak

Zajímám se o moderní technologie a kromě toho se také zabývám fotbalem, který hraji od šesti let. Vlastním ''jablečný'' telefon, ale dříve jsem zkoušel také Windows Phone a Android.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim