reklama

HP chystá nový tablet Slate Pro 10 EE G1

HP chystá nový tablet Slate Pro 10 EE G1
2015-01-20T10:00:57+02:00
• 20. 1. 2015

Podle oficiálních stránek Hewlett Packard chystá rozšíření své produktové nabídky o jeden nový přírůstek v podobě tabletu. Novinka pod názvem Slate Pro 10 EE G1 poběží na systému Android, ale přitom výrobce nezapomíná ani na platformu od Microsoftu. Nejlevnější varianta s Windowsem se bude jmenovat Pro Tablet 10 EE G1, v jeho základu nebude součástí stylus a ke všemu vyjde ještě o něco dráž.

hp_pro_slate_10_ee_g1_2-710x533

Přední část vyplňuje 10,1palcový displej, kterému dodává výkon čtyřjádrový procesor Atom Z3735F od Intelu společně s 2GB operační pamětí RAM. Úložiště v základu pojme 32 GB dat. U modelu poháněného Androidem v neupřesněné verzi využijete stylus pro snadnější psaní či kreslení po displeji. Minimálně v Evropě má být také k dispozici typ podporující 3G sítě. Dále je součástí výbavy technologie NFC, funkce Bluetooth a Wifi.

Naopak druhá varianta dostane jak Windows 8.1 s Bingem, tak je možné vybrat zařízení i bez něj. Vyšší verze s běžnou distribucí Windowsu naštěstí není ošizena o dotykové pero. Přestože datum oficiálního spuštění prodeje prozatím nikdo neoznámil, prodejní ceny jsou již známy. Nejlevnější Android model pořídíte za 345 eur (tj. cca 9 612 Kč) a nejlevnější Windows model vyjde na 354 eur (tj. cca 9 863 Kč).

Zdroj: liliputing.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat