reklama

Alcatel PIXI 3 – telefony se třemi operačními systémy

Alcatel PIXI 3 – telefony se třemi operačními systémy
2015-01-03T10:25:14+02:00
• 3. 1. 2015

Začátek roku je vždy pro milovníky technologií významný především díky pořádanému veletrhu CES. Jinak tomu není ani letos a my jsme svědky řady úniků. Tento konkrétní je pak ze strany Alcatelu, který by si pro nás měl připravit aktualizovanou řadu PIXI.

Dle dosavadních informací budou telefony nést název PIXI 3. A číslo 3 je zde velmi důležité. Informace totiž naznačují, že by telefony měly disponovat rovnou třemi operačními systémy – Windows Phone, Android a Firefox OS. Bohužel prozatím nejsou k dispozici bližší detaily, a tak nemůžeme s přesností tvrdit, jak bude finální řešení ve skutečnosti vypadat.

pixi3

Očekává se, že tato řada přijde celkem se čtyřmi druhy telefonů. K dispozici by měly být modely se 3,5palcovým, 4palcovým, 4,5palcovým a 5palcovým displejem. Telefonům nebude chybět ani podpora LTE sítí. Nejmenší model by ale měl podporovat jen 3G připojení.

Na bližší detaily si budeme muset zřejmě počkat až na samotné oficiální uvedení, které je očekáváno právě na CESu. Řada PIXI 3 by nicméně mohla být velmi zajímavá i co se týče samotné ceny přístrojů.

Zdroje: phonearena.com, theverge.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim