reklama

TouchWiz umožní měnit témata

TouchWiz umožní měnit témata
2014-12-03T08:00:27+02:00
• 3. 12. 2014
2

Samsung si v současnosti pohrává s možností, kdy by si uživatelé v nadstavbě TouchWiz mohli volit jednotlivá témata. Na internetu alespoň kolují fotografie, které tyto informace potvrzují.

Uniklé snímky pochází z Instagramu jednoho italského uživatele. Na 3 fotografiích si můžeme všimnout, že si uživatelé budou moci volit různá témata dle vlastních preferencí. Jednotlivá témata by měla nabídnout změnu základního uživatelského prostředí. V současné době tuto možnost uživatelé zařízení Samsungu nemají.

2 1

Jihokorejská společnost bude zřejmě dalším z výrobců, kteří tuto možnost ve své nadstavbě budou nabízet. Na základě uniklých fotografií můžeme vidět, že se  to Samsung rozhodl zabudovat přímo do nastavení a do upravovací sekce na domácí obrazovce. Majitelé vybraných zařízení budou mít možnost volit z 5 přednastavených témat. Uvidíme, zda bude možné v prostředí vytvářet i svá vlastní témata.

3

Podle informací již tuto novinku mají dostupnou někteří vlastníci vybraných modelů v Číně. Můžeme očekávat, že se možnost volby témat objeví brzy i u majitelů ve zbytku světa.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

PepaPotopa

3. 12. 2014, 9:10

Měli by spíš přidat možnost TouchWiz vypnout…

Volba mezi pomalý, pomalejší, jdi si udělat kafe, času dost a jdi uvařit guláš. :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat