reklama

Tonino Lamborghini plánuje uvést model 88 Tauri

Tonino Lamborghini plánuje uvést model 88 Tauri
2014-12-02T09:00:55+01:00
• 2. 12. 2014

Společnost Tonino Lamborghini, kterou založil syn zakladatele luxusních automobilů, plánuje nový chytrý telefon pod názvem 88 Tauri. Nepůjde o první zařízení tohoto druhu, neboť již v minulosti jsme byli kupříkladu svědky uvedení modelu Antares s cenovkou atakující hranici 100 tisíc korun. Každopádně podle prvních informací můžeme očekávat Android zařízení, jehož hardwarová výbava bude více odpovídat vysoké ceně, než jak tomu bylo doposud.

t-lamborghini-88-tauri

Tonino Lamborghini 88 Tauri dostane 5palcový Full HD displej s oleofobní vrstvou. Otázku výkonu bude řešit čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 běžící na 2,3GHz frekvenci a 3GB operační paměť RAM. Zatímco přední panel doplní 8megapixelová kamerka, záda ponesou 20megapixelový fotoaparát. Baterie o velikosti 3 400 mAh by měla vydržet až 1 000 hodin v pohotovostním režimu. Mezi specifikacemi rovněž nechybí podpora sítí 4. generace či funkce dual-SIM.

Softwarovou stránku zajistí systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat. Nicméně samozřejmostí jsou luxusní materiály a propracovaný design. První kusy telefonu mají být dostupné na začátku příštího roku v omezeném množství. V případě prodejní ceny lze počítat s astronomickou hodnotou, která by klidně mohla překonat hranici 100 tisíc korun.

Zdroj: gqindia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim