reklama

Tonino Lamborghini plánuje uvést model 88 Tauri

Tonino Lamborghini plánuje uvést model 88 Tauri
2014-12-02T09:00:55+02:00
• 2. 12. 2014

Společnost Tonino Lamborghini, kterou založil syn zakladatele luxusních automobilů, plánuje nový chytrý telefon pod názvem 88 Tauri. Nepůjde o první zařízení tohoto druhu, neboť již v minulosti jsme byli kupříkladu svědky uvedení modelu Antares s cenovkou atakující hranici 100 tisíc korun. Každopádně podle prvních informací můžeme očekávat Android zařízení, jehož hardwarová výbava bude více odpovídat vysoké ceně, než jak tomu bylo doposud.

t-lamborghini-88-tauri

Tonino Lamborghini 88 Tauri dostane 5palcový Full HD displej s oleofobní vrstvou. Otázku výkonu bude řešit čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 běžící na 2,3GHz frekvenci a 3GB operační paměť RAM. Zatímco přední panel doplní 8megapixelová kamerka, záda ponesou 20megapixelový fotoaparát. Baterie o velikosti 3 400 mAh by měla vydržet až 1 000 hodin v pohotovostním režimu. Mezi specifikacemi rovněž nechybí podpora sítí 4. generace či funkce dual-SIM.

Softwarovou stránku zajistí systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat. Nicméně samozřejmostí jsou luxusní materiály a propracovaný design. První kusy telefonu mají být dostupné na začátku příštího roku v omezeném množství. V případě prodejní ceny lze počítat s astronomickou hodnotou, která by klidně mohla překonat hranici 100 tisíc korun.

Zdroj: gqindia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim