reklama

Mějte záložky z Chromu vždy po ruce i s jiným prohlížečem

Mějte záložky z Chromu vždy po ruce i s jiným prohlížečem
2014-12-12T07:54:03+02:00
• 11. 12. 2014

Jestliže na PC používáte Google Chrome a na svém mobilním zařízení Chrome používat nechcete, přičemž by se vám hodilo mít své záložky vždy po ruce, máme pro vás řešení.

 unnamed_result_1

Operační systém Android si za svou historii získal srdce mnohých vývojářů, mezi nimi je i spousty těch, kteří vytvořili internetové prohlížeče nabízející něco navíc než základ. Skutečnost, že je spousta prohlížečů lepších, však kazí jedna věc, pokud používáte Google Chrome na PC, kde máte nejrůznější záložky. Zadávat ručně adresu uložených stránek je zdlouhavé a většině lidí chybí synchronizace ze svého účtu v Google Chrome. Nedávno jsem však objevil malou náhradu, která by mohla tento problém trochu suplovat. Rozšíření pro Google Chrome na PC jménem TabCloud vám usnadní mít své záložky stále u sebe. Jak to vlastně funguje? Velmi jednoduše, do svého prohlížeče na PC je nutné nainstalovat rozšíření TabCloud, které stáhnete z tohoto odkazu, další nutností je nainstalovat aplikaci TabCloud pro Android, jejíž odkaz je níže.

logo-app TabCloud Connor Dunn Zdarma ANDROID

unnamed (1)_result

 unnamed_result

Pro přihlášení do služby TabCloud je nutné mít účet od Googlu a přihlásit se přes něj, následně dojde k plně automatické synchronizaci a za malou chvíli budete mít všechny záložky ve svém telefonu, aniž byste museli používat Google Chrome pro Android. Služba je kompletně zdarma a po dvoutýdenním používání ji mohu vřele doporučit každému, kdo chce používat prohlížeč dle svého výběru a se svými záložkami.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim