reklama

LG G Flex 2 bude představen v lednu spekulace

LG G Flex 2 bude představen v lednu [spekulace]
2014-12-01T09:50:08+02:00
• 1. 12. 2014

LG v letošním roce vydalo několik zajímavých modelů. Zhruba v lednu tohoto roku nám byl představen také model G Flex. Toto zařízení jsme pro vás samozřejmě otestovali i u nás v redakci. Na internetu nyní kolují nové informace, které říkají, že bychom se nové generace tohoto přístroje mohli dočkat již v lednu.

LG_G_FLEX_03

LG G Flex 2 by měl být podle těchto informací představen na CESu, který začíná již 6. ledna. Bližší informace prozatím nemáme. Nicméně se očekává, že by mělo dojít k vylepšení displeje, který rozhodně u první generace nepatřil mezi nejlepší. Očekává se, že by výrobce měl zvýšit rozlišení obrazovky. Dále mnozí jistě čekají, že dojde k vylepšení technologie „Self Healing“, která byla přítomna již u první verze tohoto telefonu. Tato technologie byla ale často označována jako marketingový tah.

LG_G_FLEX_04

Uvidíme, zda se tyto spekulace potvrdí a LG G Flex 2 bude skutečně představen již v lednu příštího roku. Nicméně je téměř jisté, že se druhé verze G Flex dočkáme.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim