reklama

Baldur’s Gate II – pokračování po úspěchu prvního dílu

Baldur’s Gate II – pokračování po úspěchu prvního dílu
2014-12-19T07:55:18+02:00
• 19. 12. 2014
1

V červnu tohoto roku jsme vás informovali o nové hře portované pro mobilní zařízení jménem Baldur’s Gate. První díl této hry zaznamenal velký úspěch a nyní jsme se dočkali jejího pokračování.

header

Baldur’s Gate II je RPG hra podobná Diablu. Čekají na vás dlouhé hodiny zábavy a napínavého příběhu, který vám nabídne přes 50 hodin herního času! Tímto se může pochlubit jen velmi málo her. Baldur’s Gate II stojí 181 Kč a obsahuje drobné in-app platby, které však nemusíte vůbec využít, protože k hraní nejsou potřeba. V příběhu na vás čeká spousta překvapení a mnoho nejrůznějších spřátelených a nepřátelských postav, které hru značně vylepšují. Od původní hry se tato portovaná verze neliší vůbec žádnou změnou, jestliže jste hru již někdy hráli, nebudete překvapeni.

unnamed (6)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result unnamed_result unnamed (7)_result

Baldurs’s Gate II je ke stažení z obchodu Google Play za cenu 181 Kč, za kterých nabídne spoustu hodin zábavy,

 

logo-app Baldur's Gate II Beamdog 8,61 US$ ANDROID logo-app Baldur's Gate II: EE Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jakub Klubal

11. 1. 2015, 20:18

Podobne DIABLU? Opravdu ? Vic odlisne 2 hry stejneho zanru snad ani byt nemuzou …

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim