reklama

5 aplikací ze storu – fotíme HDR a hrajeme MOBA iOS

5 aplikací ze storu – fotíme HDR a hrajeme MOBA [iOS]
2014-12-17T08:15:02+02:00
• 17. 12. 2014

Fotor HDR

V současné době vánočních svátků je aplikace zdarma! Jak už název napovídá, můžeme tušit, co aplikace dělá. Podexponováním a přeexponováním čili pořízením 2 fotek a následným 32bitovým výpočetním zpracováním docílíte velice pěkné HDR fotografie. Na výslednou fotografii lze dodatečně aplikovat barevné filtry nebo běžnou editaci jasu, ostrosti, jako známe např. ze Snapseedu.

002 001

 

logo-app Fotor HDR – HDR Camera & High Resolution Images Creator Developer Zdarma iOS

Foursquare for iPad

Populární geolokačně sociální aplikace se dočkala i tabletové iPad verze. Žádné novinky oproti iPhone verzi nečekejte. Pouze jiné rozložení prvků.

004 003

logo-app Foursquare City Guide Developer Zdarma iOS

Syberia

Legendární adventura, která se po 12 letech dočkala exportu na iOS zařízení. Vydejte se za dobrodružstvím a spousty hádanek s Kate Walker, právničkou z New Yorku.

005 006

logo-app Syberia (FULL) Developer Zdarma iOS

Tales from the Borderlands

Nová adventura od úspěšných vývojářů z Telltale. Připravte se na spoustu animaček, dialogů a quick-time eventů. Rozhodně však neočekávejte nějakou akční střílečku. Spousta humoru a povedený dabing staví vyprávění příběhu na špici toho žánru. Grafika je samozřejmě odvozená z PC verze. První epizoda je nabízená zdarma. Zbylé je nutné zakoupit ideálně v balíkové slevě.

006 007

logo-app Tales from the Borderlands Developer Zdarma iOS

Vainglory

Nekompromisní a nejlepší MOBA na mobilních zařízeních. Jedna hra obvykle trvá kolem 20 minut, kde jsou proti sobě 3 vs 3 hráči. Schopnosti své postavy v průběhu hraní vylepšujete a především správnou strategii se spoluhráči lze dosáhnout vítězství.


009 008

logo-app Vainglory Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Martin Krejza

Zajímám se o mobilní platformy a v současné chvíli vlastním zařízení s iOS a OSX.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim