reklama

Xiaomi si pohrává s myšlenkou chytrých nositelných zařízení

Xiaomi si pohrává s myšlenkou chytrých nositelných zařízení
2014-11-22T08:20:17+01:00
• 22. 11. 2014

Dnes se již téměř každá větší společnost, která produkuje chytré telefony a tablety, rozmýšlí nad vytvořením vlastních nositelných zařízení. A vlastně je to vcelku logické, přeci jen zažíváme doslova boj o první místo právě v tomto odvětví. A nyní se i jeden z nových gigantů, jenž se usídlil v Číně, rozhoduje nad tím samým problémem.

xiaomi-logo

Nicméně samotný Hugo Barra, bývalý pracovník Googlu a nyní již téměř globální viceprezident společnosti Xiaomi, promluvil o tom, co měl zatím možnost vidět. Nepřímo poukázal na budoucí plány firmy. Mezi plány by tedy mohly patřit i chytré hodinky. Sám Hugo Barra prohlásil, že kdybychom viděli to, co on, myšleno, co má v plánu a ve výrobě společnost Xiaomi, byli bychom opravdu udiveni.

Nicméně na další podrobnosti si musíme ještě počkat. Zatím společnost Xiaomi vytvořila pouze Fitness Tracker, což opravdu není nic významného. Možná se Xiaomi chystá udeřit v tu nejlepší možnou chvíli a pouze čeká na odeznění aktuálních výtvorů, aby mohla přijít s něčím převratným.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim