reklama

Titanium Backup přináší podporu Androidu Lollipop

Titanium Backup přináší podporu Androidu Lollipop
2014-11-17T11:37:39+01:00
• 17. 11. 2014

Titanium Backup je aplikace, která za sebou má dlouholetou historii a dlouhodobě patří k nejprodávanějším aplikacím v Obchodě Play. Jedná se o propracovaný nástroj pro každého pokročilejšího uživatele, který chce mít všechny aplikace plně pod kontrolou a zálohované.

titanium

S příchodem nové verze Androidu začali vývojáři pracovat na nové verzi aplikace, která bude nový systém podporovat. V těchto dnech byla vypuštěna nová verze, která sebou přináší několik novinek. V nové verzi přibyla podpora nové verze Androidu 5.0 Lollipop, bylo opraveno několik chyb způsobujících pád aplikace včetně pádu při synchronizaci s Google drive, a jako poslední byly upraveny jazykové překlady.

titanium-backup1-710x404

logo-app Titanium Backup PRO Key ★ root Titanium Track 119,99 Kč ANDROID   logo-app Titanium Backup ★ root Titanium Track Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim