reklama

Samsung připravuje Galaxy Grand 3

Samsung připravuje Galaxy Grand 3
2014-11-13T16:22:05+01:00
• 8. 11. 2014

Grafickým benchmarkem GFXBench prošla další novinka od společnosti Samsung. Přesněji jde o telefon, který by měl oficiálně přijít na mobilní trh pod názvem Galaxy Grand 3. Předchůdce dostupný i u nás nahradí nový model nejen s větší úhlopříčkou displeje. Jihokorejský výrobce jej zatím skrývá pod kódovým označením SM-G7200. Uniklé specifikace předpovídají zařízení zapadající do střední třídy chytrých telefonů.

GFXBench30

Galaxy Grand 3 v čele nabídne 5,5palcový displej s HD rozlišením. Hardwarovou část zastupuje 64bitový procesor Snapdragon 410 od Qualcommu se čtyřmi jádry taktovanými na frekvenci 1,2 GHz, grafický čip Adreno 306, 1,5GB operační paměť RAM nebo 16GB úložiště, kde zhruba ještě 4 GB zabere předinstalovaný systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat s nástavbou TouchWiz. Oblíbené selfie snímky bude možné zachycovat přední 5megapixelovou kamerkou.

Naopak zadní část nese 13megapixelový fotoaparát. Novinka rovněž prošla Bluetooth certifikací, takže přítomnost této funkce lze potvrdit. Dále se uvnitř nachází GPS, akcelerometr či proximity senzor. Nakonec spekulace hovoří o představení během několika následujících týdnů za doposud neznámou cenu. Pokud vezmeme v úvahu prodejní cenu 2. generace, nástupce by mohl vyjít na částku okolo 8 000 Kč.

Galaxy Grand 3

Zdroje: sammobile.com, gfxbench.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim