reklama

Nativní aplikace HTC Fotoaparát míří na Google Play

Nativní aplikace HTC Fotoaparát míří na Google Play
2014-11-14T16:05:00+01:00
• 13. 11. 2014
2

Firma HTC včerejším datem vypustila další nativní aplikaci na Google Play. Včerejší novinkou v obchodě se stala aplikace HTC Fotoaparát. Tímto chce firma předejít aktualizaci celého systému, ale pouze aktualizaci jedné z aplikací pomocí Google Play.

htc

HTC Fotoaparát je aplikace, která nabízí zajímavý a vyladěný software, který má pod povrchem zastrčeno plno dalších možností. Snadno přepínejte mezi hlavním a předním fotoaparátem pomocí pouhého přejetí prstem a následně můžete jednoduše pořizovat fotografie a videa. Vše je zpracováno v jednom stylu, který je velice jednoduchý na pochopení.

Tato konkrétní verze aplikace by měla přijít s HTC Eye Experience a všemi funkcemi, které s sebou nese. Ovšem také se neradujte předčasně, jelikož aplikace HTC Fotoaparát není kompatibilní se všemi zařízeními na trhu.

logo-app HTC Fotoaparát HTC Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Není někde odkaz na stažení mimo GP? Protože přes GP mi to na Note 3 nejde a tuto aplikaci bych chtěl opravdu zkusit.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim