reklama

LG AKA – telefony s osobnostĂ­

LG AKA – telefony s osobnostĂ­
2014-11-11T15:57:44+02:00
• 11. 11. 2014

LG představilo řadu AKA. Jedná se o modely, které nemají zaujmout ani svým výkonem nebo cenovkou. LG sází spíše na to, že modely z této řady si zakoupí lidé, kteří se rádi baví a jsou rádi ve středu pozornosti.

lg-aka

LG AKA je totiž řada 4 telefonů, které mají mít různé osobnosti. YoYo, Soul, Wooky a Eggy jsou oficiální názvy všech přístrojů této řady. Každý z těchto zmíněných telefonů se liší barevným provedením a také svou povahou. Jedná se o zvláštní koncept společnosti LG. A jaké povahy tedy telefony mají?

  • Eggy (ĹľlutĂ˝ telefon) se lehce zamiluje do ostatnĂ­ch
  • Wooky (bĂ­lĂ˝ telefon) si strašnÄ› rád povĂ­dá
  • YoYo (rĹŻĹľová) miluje nápoje Coca Cola a hamburgery
  • Soul si libuje v muzice a pivu

Telefony z výbavy nabízí 4jádrový procesor doplněný o 1,5 GB operační paměti. Displej dosahuje velikosti 5palců s rozlišením 720p. Telefon nabízí 8megapixelový zadní fotoaparát a přední 2,1megapixelovou kamerku. Interní paměť dosahuje 16 GB s možností dalšího rozšíření. Telefony budou dostupné s předinstalovaným operačním systémem Android 4.4 Kitkat.

lg-aka-2

LG se snaží zaujmout nevšednĂ­m přístupem. JednotlivĂ© „povahy“ telefonĹŻ jsou spíše marketingovĂ˝m tahem, kterĂ˝ má pĹ™ilákat novĂ© zákaznĂ­ky. Nejedná se o nic, co by nÄ›jakĂ˝m vĂ˝raznÄ›jším zpĹŻsobem vylepšilo funkÄŤnost samotnĂ˝ch telefonĹŻ. Pokud stále nevĂ­te, co si pod tÄ›mito telefony pĹ™edstavit, podĂ­vejte se na krátkĂ© video, kterĂ© LG zveĹ™ejnilo.

Cenovka by se měla pohybovat okolo 460 dolarů (10 211 Kč). Dostupné jsou prozatím v Koreji.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim